Преводи Сигма Варна
 
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ С НАС
(+359)884-631-800

ПЕРЕКЛАД З/НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ
just a line

Точний переклад з української на болгарську мову

Переклад з української на болгарську мову завжди був затребуваний у нашій практиці, оскільки, за офіційними даними, в Україні проживає понад 200 000 бессарабських болгар. Саме тому протягом багатьох років часто виникала необхідність надання мовних послуг від та на українську мову. Sigma Translations давно співпрацює з визнаними та перевіреними професійними перекладачами, на яких можна покластися в плані швидкого та точного перекладу з української на болгарську мову і навпаки.

У зв'язку з політичною ситуацією та російсько-українським конфліктом, що склалася, інтерес до мовних послуг українською мовою значно зріс. Особливо це стосується потреби надання особистих документів, що засвідчують цивільний, освітній чи судовий статус. До нас найчастіше надходять запити на переклад свідоцтва про народження з української на болгарську мову, а також різних інших документів про сімейний стан, від відповідної міської адміністрації адресної прописки тощо. Ми можемо швидко допомогти і надати точний сервіс для всіх типів форм та програм для продовження навчання або початку роботи.

Також у практиці Sigma Translations ми регулярно перекладаємо свідоцтва про шлюб з української болгарською мовою. Наша досвідчена команда відмінно володіє термінологією у відповідній галузі та специфікою обох мов, щоб максимально точно уявити форму та зміст формуляру.

Послуги перекладу та легалізації необхідні для перевірки будь-якого документа, виданого іноземною державою. У таких випадках обов'язково, щоб це робив ліцензований перекладач, внесений до спеціального реєстру Міністерства закордонних справ Болгарії. Ми маємо давні договірні відносини з Міністерством закордонних справ та пропонуємо цю послугу як бюро перекладів. Щодо процедури легалізації, то ми маємо можливість провести її в терміновому порядку, якщо ситуація потребує стислих термінів. Наш офіс знаходиться у Варні, але ви можете надіслати нам усі документи кур'єром. Ми повернемо їх вам так само, після того, як буде зроблено переклад з української на болгарську мову (і навпаки) і вони будуть легалізовані.

Переклади з болгарської на українську мову професійними перекладачами

Sigma Translations має багаторічний досвід перекладів з болгарської на українську всіх типів особистих та корпоративних документів. За більш ніж 20-річну історію ми регулярно отримуємо запити від наших клієнтів на мовні послуги з української мови та на неї. Фахівці-лінгвісти, з якими працює наше бюро перекладів, мають високу кваліфікацію та досконало володіють термінологією в різних галузях, включаючи медицину, науку, технології, фінанси, юридичну практику та інші.

Ми можемо допомогти фізичним особам з усіма особистими документами для цивільного, освітнього чи судового статусу, такими як переклади з болгарської на українську мову дипломів, різних довідок, виданих муніципальними, судовими чи освітніми установами.

Ми пропонуємо юридичним особам наш досвід у мовних послугах українською мовою комерційних договорів, фінансових та бухгалтерських документів, маркетингових та технічних каталогів, описів тощо.

Ми перекладаємо довіреності з болгарської на українську мову (і з української на болгарську мову) як для фізичних, так і для юридичних осіб. Якщо необхідно підтвердити легітимність документів, виданих іноземною державою, ми здійснюємо їхню легалізацію. У нас також є експрес-сервіс, який дозволяє вам подати необхідні документи якнайшвидше. Ми підтримуємо багаторічну співпрацю з ліцензованими перекладачами українською та з української на болгарську мову. Таким чином, ми можемо гарантувати якість та своєчасне виконання послуг.

Виконуємо переклади з болгарської на українську мову в країні та за кордоном. Наш офіс знаходиться в морській столиці Варні, але запити на обслуговування можуть бути надіслані нам електронною поштою або кур'єром.

Щоб скористатися нашими експрес-послугами, спочатку необхідно зв'язатися з нашою командою, щоб уточнити поточні зобов'язання нашої команди по кожній з 30 мов, з якими ми працюємо.

Ціни на переклад з/на українську мову

Інформація про переклад з української на болгарську мову та її вартість вказана на нашому сайті в розділі «Ціни». Знову ж таки, застосовуються наші стандартні умови ціноутворення. Останнє, а також за переклад з болгарської на українську та ціни на неї та на більш ніж 30 іноземних мов, на які ми перекладаємо, залежать від специфіки та часу надання послуги.

Ціни вищі на мовні послуги в галузі медицини та на експрес-виконання. У разі переведення з української або на українську з болгарської ліцензованим перекладачем ціна згідно з вищепереліченими умовами, при цьому процедура легалізації оплачується окремо.
Сигма Транслейшънс
гр. Варна,
ул. “Фредерик Шопен” 12,
партер дясно (карта)


Услуги:
- Превод на частни документи
- Превод на документи за бизнеса
- Легализация на документи
- Специализирани преводи
- Технически преводи
- Медицински преводи
- Юридически преводи
- Финансови преводи


Обадете ни се:
Тел.: (+359) 52 626 605
GSM: (+359) 884 631 800


Изпратете ни съобщение:
captcha
Запознат съм и съм съгласен с "Политика за защита на личните данни" *
КОНТАКТИ

За въпроси и запитвания не се колебайте да се свържете с нас на посочените координати:


Сигма Транслейшънс
гр. Варна,
ул. “Фредерик Шопен” 12,
партер дясно (карта)
Обадете ни се:
Тел.: (+359) 52 626 605
GSM: (+359) 884 631 800
Изпратете ни съобщение:
prevodi_sigma@abv.bg
© 2023 Всички права запазени. Политика за защита на личните данни.